Threads Hesabı Nasıl Açılır?

Threads Hesabı Nasıl Açılır?

Threads’e kaydolmak için ilk olarak bir Instagram hesabınızın olması gerektiğini bilmeniz oldukça önemlidir. Doğrulanmış ya da doğrulanmamış bir Instagram hesabına sahip olan kişi ve işletmeler hesaplarını eşleştirerek Threads kaydını tamamlayabilmektedir.

 

  • App Store ya da Play’den Threads uygulamasını indirin. Uygulamaya giriş yapın. Uygulama ekranında Instagram’da açık olan hesabınızı görecekseniz.
  • Burada hesabınıza giriş yapmak için tıklayın veya hesabınızı değiştirmek istiyorsanız “hesap değiştir” butonuna tıklayın.
  • Giriş Yap” butonuna tıkladıktan sonra Profilinizi özelleştirebileceğiniz ekran açılacaktır. Bu bölümde Ad, Biyografi ve Bağlantı ekle bölümlerini manuel doldurabileceğiniz gibi Instagram’dan aktar butonuna tıklayarak da Instagram’daki bilgilerinizin gelmesini sağlayabilirsiniz.
  • İleri butonuna tıkladıktan sonra hesap seçenekleri ekranından “herkese açık profil” veya “gizli profil” i seçebilirsiniz.
  • Ardından Threads’in çalışma sistemi ekranında yer alan bilgileri inceleyebilir ve “Threads’e Katıl” butonuna tıklayabilirsiniz.

 

Yukarıdaki adımları tamamladıktan sonra Threads hesabınız kullanıma açılacaktır. Siz de bu adımları tamamladıktan sonra Threads üzerinden paylaşım yapmaya başlayabilir ve Instagram kişileriniz arasında yer alan diğer kullanıcıları takip edebilirsiniz.